KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis on Buff?

Mitmeotstarbeline õmblusteta kvaliteetne peakate, mis on välja töödatud 1992.aastal Joan Rojase poolt.

Kus Buffe toodetakse?

Buff peakatteid toodetakse Hispaanias, Igualada linnas. Firma Original Buff S.A. poolt.

Kuidas Buffi kanda?

Vaata lehelt “MIS ON BUFF?“ videot (viide).

Millest Buff valmistatakse?

Buffi tootmiseks kootakse 100% polüster niit kangaks, mida nimetatakse microfiber kangas. Iga niit on paksusega vähem, kui 1 dtex. Kangas on väga tihe, et takistada tuule ja vee mõju nahale.

Kuidas Buffi pesta?

Buff peakatted on masinpestavad. Kuivatamiseks ära kasuta tsentrifuugi ega kuivatit. Tegemist on kiiresti kuivava materjaliga. Kuivatamiseks laota Buff lihtsalt lamedale pinnale. Ära kasuta keemilist puhastust ega valgendit. Pese toodet õrna seebilahusega. Mitte triikida.

Mis on Polygene Active töötlus?

Polygene tehnoloogia on välja töödatud, et toote kasutamisel säiliks värske tunne. Sellise tehnoloogia tulemusena hõbeda ioonid takistavad higistamisel bakterite lisandumist ning ebameeldiva lõhna tekkimist.

Mis on Windstopper?

Windstopper on kõrgekvaliteediline membraaniga materjal, mis blokeerib tõhusalt tugeva tuule, vihma ja külma. Seda toodet kasutatakse eriti raskete ilmastikuolude korral. Samuti kasutatakse seda mootorratta- ja mootorsaanisõidul.

Mis on Coolmax?

Coolmax on kõrgekvaliteetne materjal, mis aitab niiskusel kiiresti tõusta kanga välispinnale ning kuivab seejärel kiiresti, aidates seeläbi paremini keha termoreguleerida. Coolmax materjal pakub ka kaitset UV kiirguse vastu, blokeerides 95% UV kiirgusest. See kangas on ka pisut pehmem tavalisest microfiber materjalist. Kasutatakse eriti palavate ilmastikuoludeja väga aktiivse sporditegemise puhul.

Miks on „hingav“ materjal kasulik ja miks see on tähtis?

„Hingav“ materjal aitab kehal tekkinud niiskusel riidest kiiresti eemalduda, hoides samas keha kuivana. Kui niiskus jääb riietesse, siis pärast aktiivset tegevust see jahtub ning keha jahtumisel võib tekkida külmetusoht. Eriti tähtis on see külmades ja niisketes oludes.

Kust pärineb 100% Natural Wool?

Austraaliast.

Milliseid sertifikaate Buff tooted omavad?

ÖKO TEX Standard 100 (kategooria 1 ja 2), ISO 9001, ISO 14001 ja UV Protection.

Kas toote venitamisel kaotab see oma kuju?

Ei, sest tooted on kahes suunas venivad ning seetõttu säilitab see oma kuju.

Kas Buff tooted on ainult ühes suuruses?

Ei. On kolm erinevat suurust. Adult – täiskasvanuile, Junior – lastele ja noortele vanuses 4-12a. ja Baby – väikelastele.

Kas Buff on õmblusteta?

Jah. Buffi toodete valmistamiseks kasutatakse spetsiaalseid kudumismasinaid ning tooted on ilma nahka ärritavate õmblusteta.

Kus müüakse Buffi?

Buffi tooteid müüakse enamustes Eesti hästi varustatud spordi- ja vaba-aja rõivaste kauplustes (Sportland, Rademar, Silja Sport, Matkasport, Velopluss, Stockmann, Tallinki laevadel, Prisma kaubanduskeskustes jne.).

Miks on Buffi alternatiivsed tooted odavamad?

Buffi tootmine/kujundamine toimub Hispaanias vastupidiselt konkurentidest, kelle tooted valmistatakse Hiinas. Buffi tootmiseks kasutatakse ainult kõrgetasemelist materjali vastupidiselt Hiinas toodetud toodetele. Seda kvaliteeti näitab erinevate sertifikaatide standarditele vastamine (vaata ülalpool toodud sertifikaatide loetelu).Erinevalt konkurentidest teeb Buff koostööd selliste materjalide tootjatega nagu: Coolmax, Polartec, Windstopper jne.

Kuidas ma tean, et tegu on ehtsa Buff tootega?

Tootel on alati Buff logo. Pearätiku all- ja ülaosal.

 

SALL24.EE on ainus ametlik BUFF kaelasallide maaletooja Eestis ning on tegutsenud juba 15 aastat.